Wybuduj dom ze mną a będzie to dla Ciebie PRZYGODA a nie MORDĘGA!

7 powodów dla, których warto wybudować dom z doradcą budowlanym!

WSPÓŁPRACA – GRACUS BROKER BUDOWY DOMÓW

Oto link do współpracy: https://grzegorzniewitala.pl/cennik/

OFERTA USŁUGOWA – BUDOWA DOMU:

https://grzegorzniewitala.pl/oferta-budowy-domow/

Skorzystaj z mojego doradztwa, aby nie popełnić podstawowych błędów w wyborze projektu, technologii budowy czy też wykonawcy.

NIE BUDUJ DOMU SAMEMU, TO MOŻE OKAZAĆ SIĘ BARDZO TRUDNE I W KONSEKWENCJI SKOŃCZYĆ SIĘ NIEPOWODZENIEM!

1. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTORA – BRAK CZASU NA BUDOWĘ DOMU

Nie masz czasu i nie chcesz stracić setek godzin na przygotowanie się do budowy domu. Nie chcesz zajmować się budową domu samodzielnie w czasie wolnym, który mógłbyś poświęcić dla rodziny czy na hobby. Pamiętaj, że przygotowanie się do budowy domu i samodzielna budowa – to drugi etat.

Skorzystaj z porad doświadczonego doradcy budowlanego, jakim jestem, który ma na koncie ponad 100 wybudowanych domów w różnych technologiach. Koszt mojej usługi dla Klienta to kaucja zwrotna wynosząca zaledwie około 0,1% kosztów budowy, która jest zresztą zwracana przy podpisaniu umowy z rekomendowanym prze mnie wykonawcą. 

2. DOŚWIADCZENIE DORADCY BUDOWLANEGO

Mam ponad 15 letnie doświadczenie w pomaganiu Inwestorom w budowie domu, znam bardzo dobrze branżę i działających w niej wykonawców.

Pierwsza 30 minutowa konsultacja, gratis!

Co mogę Ci zaoferować?

 1. Przeprowadzę Cię przez cały proces przygotowania się do budowy domu począwszy od wyboru projektu lub jego zaprojektowania, poprzez wybór odpowiedniej dla Ciebie technologii budowy oraz wybór rzetelnego wykonawcy, który wybuduje Twój dom do standardu deweloperskiego.

3. OSZCZĘDNOŚCI NA BUDOWIE DOMU

 • Dzięki mojemu doradztwu już w trakcie przygotowania się do budowy domu i wyborze optymalnych rozwiązań jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet do 200.000 złotych na budowie Twojego domu.  Oszczędności mogą dotyczyć samego projektu domu, jego bryły, kształtu dachu, powierzchni dopasowanej precyzyjnie do twoich potrzeb oraz odpowiednich instalacji.
 • Wraz z wybranym wykonawcą przygotuję Ci wycenę Twojego domu. Jestem w stanie wynegocjować dla Ciebie korzystne warunki, które pozwolą Ci zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

4. DOPASOWANIE DOMU DO TWOJEGO BUDŻETU I DO TWOICH POTRZEB

 • W ramach przygotowań do budowy skonsultujemy wybór odpowiedniego projektu dopasowanego do twojej działki. Możemy wybrać projekt gotowy lub mogę polecić Ci dobrego architekta, który w wybranej technologii zaprojektuje Ci dom dopasowany do Twoich potrzeb i mieszczący się w Twoim budżecie. Zbadamy jaką powierzchnię potrzebujesz i jakie funkcje i ile pokoi ma mieć Twój dom.

5. PROJEKT ARCHITEKTONICZNY – POZWOLENIE NA BUDOWĘ I FORMALNOŚCI

 • Nie martw się również o formalności. Pomożemy Ci wspólnie z naszymi architektami uzyskać wszelkie niezbędne wnioski dotyczące mediów, przygotować działkę do budowy domu oraz finalnie uzyskać pozwolenie na budowę.

6. BUDOWA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

 • Specjalizuję się w technologiach nowoczesnych i energooszczędnych. Możemy wybudować dla Ciebie dom w technologii prefabrykatu drewnianego w tzw. szkielecie ciężkim niemieckim, w technologii bloczków styropianowych zalewanych betonem IZODOM oraz w technologii prefabrykatu keramzytowego zwanej technologią keramzytową lub keramzytobetonową. Dodatkowo, w województwie mazowieckim możemy budować domy również w technologii tradycyjnej – murowanej z wykorzystaniem materiałów takich jak np. cegła Porotherm, bloczek gozobetonowy Ytong, bloczek silikatowy Silka czy też bloczek – pustak keramzytowy LECA.

7. DORADZTWO KREDYTOWE

 • Nasi doradcy kredytowi dobiorą Ci najkorzystniejszy kredyt.  Dzięki rekomendowanym przeze mnie doradcom kredytowym uzyskasz kredyt w odpowiedniej wysokości i na korzystnych warunkach spłaty.

Aby uzyskać więcej porad dotyczących budowy domu i być na bieżąco to ZASUBSKRYBUJ mój kanał i kliknij w dzwoneczek aby być na bieżąco z najnowszymi materiałami.

Zobacz w opisie link prowadzący do strony internetowej z moją ofertą, z której dowiesz się jak możemy nawiązać współpracę.

Pozdrawiam i zapraszam.

Grzegorz Niewitała – Broker Budowy domów.

„Pomogę Ci wybudować Twój dom”.

KONTAKT: Grzegorz Niewitała Mentor i doradca Klienta ds budowy domów

tel. + 48 600-104-130

e-mail: grzegorz.niewitala@gracus.pl

www.gracus.pl

www.brokerbudowydomow.pl

www.grzegorzniewitala.pl

00:00 7 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBUDOWAĆ DOM – NIE BUDOUJ DOMU SAMEMU!

00:18 – 1 POWÓD – BRAK CZASU NA PRZYGOTOWYWANIE SIĘ DO BUDOWY – UWOLNIONY CZAS DLA RODZINY CZY NA HOBBY

00:33 – 2 POWÓD – PONAD 15 LETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY BUDOWALNEJ – DOŚWIADCZONY DORADCA BUDOWALNY POMOŻE CI WYBUDOWAĆ DOM – 100 DOMÓW

00:40 – 3 POWÓD – KOSZT MOJEJ USŁUGI – KAUCJA ZWROTNA WYNOSZĄCA ZALEDWIE 0,1% KOSZTÓW BUDOWY

00:58 – 4 POWÓD – CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ – ZESTAW DZIAŁAŃ DORADCZYCH W ZAKRESIE PROJKETU, WYBORU TECHNOLOGII BUDOWY DOMU ORAZ RZETELNEGO WYKONAWCY

01:13 – 5 POWÓD – OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY DZIĘKI MOJEMU DORADZTWU

02:00 – 6 POWÓD – POMOC W FRMALNOŚCIACH DOTYCZĄCYCH POZYSKANIA KREDYTU ORAZ UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ

02:10 7 PODÓWD – 4 TECHNOLOGIE BUDOWY DOMU DO WYBORU – BUDUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ORAZ ZA GRANICĄ!

02:56 LINK Z OFERTĄ W OPISIE

03:03 PIERWSZA 30 MINUTOWA KONSULTACJA GRATIS!!!

03:16 PLNASZA Z KONTAKTEM DO DORADCY – GRZEGORZ NIEWITAŁA – GRACUS BROKER BUDOWY DOMÓW

Chcesz wybudować wymarzony dom?

Wypełnij formularz i zostaw swoje dane kontaktowe.
Skontakuję się z Tobą, aby przedstawić szczegóły.

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu *
  Miejscowość *
  Województwo *
  Planowana powierzchnia domu (w m2) *
  Treść wiadomości *

  Moją misją jest pomaganie ludziom w realizacji jednego z ich najważniejszych życiowych celów i marzeń – budowie własnego domu. Pomagam im w tym od ponad 17 lat, przekazując wiedzę na temat tego, jak wybudować dom z minimalnym ryzykiem niepowodzenia. Rekomenduję sprawdzonych przeze mnie architektów, wykonawców oraz instalatorów. Wyprowadzam także z mylnych przekonań, które mogłyby ich doprowadzić do popełnienia błędów i podjęcia kosztownych decyzji.

  Dodaj komentarz