budowa domów w Polsce w 3 miesiące energooszczędnie tanio w eksploatacji

OPINIE O działalności firmy Gracus Broker Budowy domów – Grzegorz Niewitała

Krzysztof Szarek

OPINIA 1: GRACUS Grzegorz Niewitała

Korzystanie z usług Pana Grzegorza z było dla naszej rodziny niezwykle korzystnym doświadczeniem. Pan Grzegorz nie tylko dostarczył nam kompleksowe doradztwo, ale także skutecznie zminimalizowała ryzyko związanego z wyborem wykonawcy naszego domu. Przede wszystkim, doceniamy staranność i profesjonalizm Pana Grzegorza. Rekomendujemy usługi Pana Grzegorza z całego serca, ponieważ jego zaangażowanie, wiedza i doświadczenie sprawiły, że budowa naszego domu była dużo prostsza, mniej stresująca, ale także satysfakcjonująca pod względem jakości, terminowości i efektywności. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalizm oraz spokój, jaki nam zapewnił.1

OPINIA 2: GRACUS Grzegorz Nieiwtała

Maciej Adamus

23 godziny temuNOWA

Pan Grzegorz to wyjątkowy specjalista w dziedzinie doradztwa budowlanego! 🙂 Trzyletnia współpraca z nim była niezwykle satysfakcjonująca, a jego profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności interpersonalne zasługują na najwyższe pochwały! Jego wszechstronność objawia się szczegółową znajomością różnych technologii budowlanych, zarówno tradycyjnych, jak i prefabrykowanych. Dzięki temu klientom pomaga dokładnie zrozumieć i wybrać najlepszą technologię, poświęcając dużo czasu na tłumaczenie różnic, wad i zalet każdej z technologii.

Współpraca z nim to nie tylko zyski w zakresie wiedzy technicznej, ale także oszczędności finansowe. Jako doświadczony doradca potrafi znaleźć efektywne rozwiązania, unikając zbędnych kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości. Jego neutralność wobec technologii budowlanych jest godna podkreślenia, traktuje każdą z nich z równym szacunkiem, mając sprawdzonych wykonawców dla każdej.

Pan Grzegorz wyróżnia się także dostępnością i komunikacją na najwyższym poziomie! Gotowość do udzielenia fachowej porady czy odpowiedzi na pytania sprawia, że współpraca z nim jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna 🙂

Podsumowując, Pan Grzegorz to nie tylko doskonały doradca budowlany, ale także partner, na którego można liczyć na każdym etapie projektu 🙂 Jego zaangażowanie, wiedza i profesjonalizm zdecydowanie zasługują na polecenie go wszystkim poszukującym eksperta w dziedzinie budownictwa.

Serdecznie polecamy Pana Grzegorza! 🙂

K&M Adamus

Chcesz wybudować wymarzony dom?

Wypełnij formularz i zostaw swoje dane kontaktowe.
Skontakuję się z Tobą, aby przedstawić szczegóły.

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu *
  Miejscowość *
  Województwo *
  Planowana powierzchnia domu (w m2) *
  Treść wiadomości *

  Moją misją jest pomaganie ludziom w realizacji jednego z ich najważniejszych życiowych celów i marzeń – budowie własnego domu. Pomagam im w tym od ponad 17 lat, przekazując wiedzę na temat tego, jak wybudować dom z minimalnym ryzykiem niepowodzenia. Rekomenduję sprawdzonych przeze mnie architektów, wykonawców oraz instalatorów. Wyprowadzam także z mylnych przekonań, które mogłyby ich doprowadzić do popełnienia błędów i podjęcia kosztownych decyzji.

  Dodaj komentarz