Obraz Alt
Poznaj mnie lepiej

Grzegorz Niewitała

W trosce o Twój spokój, bezpieczeństwo i komfort.

Moją misją jest pomaganie ludziom w realizacji jednego z ich najważniejszych życiowych celów i marzeń – budowie własnego domu. Przekazuję im wiedzę na temat tego, jak wybudować dom z minimalnym ryzykiem niepowodzenia. Rekomenduję sprawdzonych przeze mnie architektów, wykonawców oraz instalatorów. Wyprowadzam także z mylnych przekonań, które mogłyby ich doprowadzić do popełnienia błędów i podjęcia kosztownych decyzji.

Moim priorytetem jest popularyzacja technologii budownictwa nowoczesnego, energooszczędnego i szybkiego w realizacji.  Mam szczególny sentyment do budownictwa drewnianego, ponieważ sprzedałem najwięcej domów w technologii prefabrykatu drewnianego. Współpracuję z pięcioma najlepszymi, w mojej opinii, firmami w technologii prefabrykatów drewnianych. Oferuję również domy w innych technologiach, np. w prefabrykacie keramzytowym, IZODOM, szkieletu stalowego czy tradycyjnej murowanej (woj. mazowieckie). Mam doskonałe rozeznanie na temat zalet i wad tego typu rozwiązań. 

Pomogę Ci się przebić przez wszystkie niuanse rynku budowlanego – krok po kroku. Ze mną unikniesz ryzyka podjęcia błędnych decyzji podczas budowy swojego wymarzonego domu.

Moją misją jest pomaganie ludziom w realizacji jednego z ich najważniejszych życiowych celów i marzeń – budowie własnego domu. Przekazuję im wiedzę na temat tego, jak wybudować dom z minimalnym ryzykiem niepowodzenia. Rekomenduję sprawdzonych przeze mnie architektów, wykonawców oraz instalatorów. Wyprowadzam także z mylnych przekonań, które mogłyby ich doprowadzić do popełnienia błędów i podjęcia kosztownych decyzji.

Moim priorytetem jest popularyzacja technologii budownictwa nowoczesnego, energooszczędnego i szybkiego w realizacji.  Mam szczególny sentyment do budownictwa drewnianego, ponieważ sprzedałem najwięcej domów w technologii prefabrykatu drewnianego. Współpracuję z pięcioma najlepszymi, w mojej opinii, firmami w technologii prefabrykatów drewnianych.

Oferuję również domy w innych technologiach, np. w prefabrykacie keramzytowym, IZODOM, szkieletu stalowego czy tradycyjnej murowanej (woj. mazowieckie). Mam doskonałe rozeznanie na temat zalet i wad tego typu rozwiązań. 

Pomogę Ci się przebić przez wszystkie niuanse rynku budowlanego – krok po kroku. Ze mną unikniesz ryzyka podjęcia błędnych decyzji podczas budowy swojego wymarzonego domu.

PO PIERWSZE

Zaufanie

Od ponad 17 lat moim najważniejszym celem jest rekomendacja rzetelnego i uczciwego wykonawcy, który wybuduje Twój dom w dobrej jakości oraz rozsądnej cenie.

PO DRUGIE

Wiarygodność

Moja agencja GRACUS zdobywa nagrody i wyróżnienia. Wiele razy przyznano nam certyfikat portalu Oferteo „WYKONAWCA ROKU”. Otrzymałem również certyfikat “Profesjonalny Sprzedawca”.

PO TRZECIE

Kompleksowość

Zdejmuję z Ciebie całą odpowiedzialność związaną z budową domu. W związku z tym oferuję kompleksowe wsparcie – od projektu, aż do stanu deweloperskiego, a nawet aranżację wnętrza.

PO CZWARTE

Edukowanie

Współpracuję z kilkoma organizacjami zajmującymi się edukacją budowlaną i promowaniem dobrych praktyk w kwestii budowy domów, np. „AKADEMIA BUDOWY” firmy TOOBA.PL.

PO PIĄTE

Oszczędności finansowe

Jestem w stanie wynegocjować dla Ciebie korzystną cenę. Oszczędności sięgają minimum 10 tysięcy złotych! Jeden z klientów mojej firmy GRACUS zaoszczędził nawet 50 tys. zł, wydając na moje usługi 3 tys. zł.

PO SZÓSTE

Współpraca z najlepszymi

Współpracuję z renomowanymi pracowniami projektowymi oraz firmami sprzedającymi gotowe projekty, np. Dobre Domy, ARCHI-PROJEKT, LK Projekt, Z500, MG Projekt, Extradom czy TOOBA.PL.

Grodzisk Mazowiecki

Wojtek

Pan Grzegorz nie dość, że ma bardzo dużą wiedzę o wszystkich dostępnych technologiach, wieloletnią praktykę z polskiego rynku budowlanego, wielu wykonawców z którymi współpracuje to jeszcze nieskończone pokłady cierpliwości do wyjaśniania laikowi aspektów związanych z budową. Spędziliśmy wiele godzin na telefonie omawiając wady i zalety różnych technologii oraz właściwą kolejność działań w wyzwaniu budowy domu. Za każdym razem Pan Grzegorz oferował swoją pomoc, proaktywnie wspierał i upewniał się, że wszystkie moje pytania zostały zaspokojone. Stał się swego rodzaju mentorem w kwestii budowy domu. Mało tego! Pan Grzegorz uzgodnił dla nas (bez naszej wyraźnej prośby) wyższy standard budowy bez zwiększenia kosztów! Z mojego punktu widzenia, Grzegorz się bardzo napracował. 🙂 I dalej z nami pracuje – regularnie kontaktuje się aby sprawdzić jak postępuje budowa i współpraca z wykonawcą. W momencie wystąpienia problemów na jednym z etapów prac jak zawsze służył pomocą i wsparł nas w wyjaśnieniu sytuacji. Reasumując, mogę z czystym sumieniem polecić Grzegorza jako niezastąpione wsparcie w „przebijaniu” się przez niuanse rynku budowlanego, zwłaszcza jeżeli planujesz budowę z generalnym wykonawcą. A jeżeli potrzebujesz wsparcia przy uzyskaniu dobrego kredytu hipotecznego to Grzegorz skontaktuje Cię ze sprawdzonym doradcą.

Kraków

Krzysztof

Dokładnie było to tak, że po miesiącach poszukiwań ostatecznej firmy miałem już dwa swoje typy, z których ostatecznie wybrałbym firmę do budowy mojego domu. Ale ciągle czegoś mi brakowało – pewności, że to jest dobry wybór. Intuicyjnie wiedziałem, że muszę jeszcze spróbować poszukać dalej. I wtedy właśnie w internecie natknąłem się na ofertę Pana Grzegorza. Po kilku rozmowach z Panem Grzegorzem okazało się, że w moim poszukiwaniu idealnego wykonawcy pojawiło się światełko w tunelu. Uwierzyłem, że Pan Grzegorz jest uczciwy, rzetelny i dobrze mi doradzi. Dostałem rekomendację do Wykonawcy, który nie tylko wzbudził moje zainteresowanie, ale sprawił, że zacząłem wierzyć, że znalazłem ten upragniony Święty Gral. Pierwsze wyceny wyglądały nie tylko bardzo profesjonalnie ale i były dobrze skalkulowane cenowo. Po spotkaniu z Panem Grzegorzem i Wykonawcą przy czarnej kawie u nas w mieszkaniu – zdecydowałem. To jest ta firma, której chce powierzyć budowę mojego domu. Zdecydowała szczerość i uczciwość i może to dziwnie zabrzmi, ale zobaczyłem ją w oczach Wykonawcy podczas tego spotkania. Jesteśmy obecnie w trakcie 7 tygodnia budowy i mój podziw dla Wykonawcy nie maleje, a ciągle rośnie. Tak wiec reasumując, jestem wdzięczny sobie, że dałem sobie szansę jeszcze poszukać i cieszę się, że udało mi się znaleźć firmę Pana Grzegorza, bo dzięki niemu buduje się mój wymarzony dom. Dziękuję.

Gliwice

Jadwiga D.

Pan Grzegorz Niewitała jest profesjonalistą, zna się doskonale na sprawach budowlanych, na technologiach, wie co jest dobre w budownictwie i praktyczne a co zupełnie niepotrzebne. Potrafi w bardzo kulturalny sposób przedstawić to co klienta interesuje. „Trafiliśmy“ na artykuł napisany przez Pana Grzegorza w Internecie i zadzwoniliśmy. Wcześniej ciągle szukaliśmy jakiejś dobrej firmy i porady jak wybudować dom, żeby było w nim to co chcemy za przystępną cenę, ale wykonany bardzo solidnie. Właśnie Pan Grzegorz wszystko bardzo profesjonalnie nam wytłumaczył, najpierw przez telefon i dzięki tej miłej i spokojnej rozmowie umówiliśmy się na wstępne spotkanie, na którym od razu zaczęliśmy układać pewne sprawy związane z budową naszego domu. Pan Grzegorz się nie spieszył ani nie był zniecierpliwiony tysiącem pytań, które zadawaliśmy. Dzięki temu powstał projekt naszego domu, w którym wspólnie uzgadnialiśmy każdy szczegół i tym sposobem nasz dom już rośnie, bez żadnych komplikacji i opóźnień. Dziękujemy Panie Grzegorzu za wszystkie profesjonalne porady i skierowanie naszych marzeń na właściwą drogę.

Warszawa

Anna W.

Miałam przyjemność współpracować z p. Grzegorzem podczas budowy naszego domu energooszczędnego w systemie szkieletu ciężkiego. To, że mieszkamy właśnie w takim domu i bardzo sobie to chwalimy, zawdzięczamy właśnie p. Grzegorzowi. Pomógł nam w wyborze technologii drewnianej i towarzyszył nam przez cały proces wykonania domu. Wykazał się fachowością, sprawnością w działaniu i przede wszystkim dotrzymywał złożonych nam zobowiązań. W każdej chwili mogliśmy liczyć na jego wsparcie zarówno w kwestiach technologicznych czy wykonawczych, a także interpersonalnych. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z p. Grzegorzem - dla nas okazała się sukcesem.

Międzyborów

Izabella D.

Pan Grzegorz posiada wszechstronną i dogłębną wiedzę na temat różnorodnych, a przede wszystkim opartych o nowoczesną wiedzę sposobach budowania. Dzięki temu jest w stanie pomóc każdej zainteresowanej osobie zarówno podjąć decyzję co do technologii budowania jak i wybrać do tego sprawdzoną firmę. Do tego wszystkiego Pan Grzegorz jest osobą bardzo komunikatywną, sympatyczną i ogromnie cierpliwą. Przez ostatnie dwa lata otrzymałam od Niego mnóstwo wiedzy i z pełnym zdecydowaniem polecam wszystkim swoim znajomym i nieznajomym.