STEICO – NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY EKOLOGICZNIE BUDYNEK W POLSCE. PREFABRYKAT DREWNIANY

W tym filmie zobaczycie wywiad z Panem Marcinem Zboroniem – Dyrektorem ds. Rozwoju firmy STEICO, jednej z największych w Polsce firm produkujących materiały budowlane dla budownictwa jednorodzinnego, w tym prefabrykowanego – w szkielecie drewnianym. Firma STEICO dzięki swoim nowoczesnym liniom produkcyjnym jest w stanie produkować materiały budowlane do kilku tysięcy domów rocznie – w tym w dużej mierze dla domów tradycyjnych – murowanych. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej oddanej do użytku 3 lata temu firma może dodatkowo wyprodukować nawet 200 kompletnych prefabrykowanych domów rocznie (1 dom dziennie) w tym całych ścian, stropów i dachów.

00:40 OFERTA DLA KLINETÓW INDYWIDUALNYCH. Co wchodzi w skład oferty dla Klientów chcących wybudować swój dom jednorodzinny. Jaki jest zakres świadczonych przez STEICO usług.

02:25 MONTAŻ BUDYNKU – BUDOWA DOMU NA DZIAŁCE. Kto zajmuje się montażem budynków i wykonaniem pozostałych prac budowalnych do standardu deweloperskiego a nawet pod klucz. Certyfikacja wykonawców na zasadach franczyzowych. 02:52 BUDYNKI MODELOWE – EKSPOZYCYJNE STEICO. Gdzie je można zobaczyć?

04:25 ZALETY TECHNOLOGII STEICO – NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY EKOLOGICZNIE BUDYNEK W POLSCE. Najbardziej zaawansowana technologia do budowy domów z prefabrykowanego szkieletu drewnianego. Rewolucyjne rozwiązania dla klimatu, energooszczędności i komfortu użytkowania domu.

04:35 PARAMETRY BUDYNKU NIEMAL PASYWNEGO STEICO – KOSZTY EKSPLOATACJI – Zużycie Energii na m2, wartość parametru przenikalności cieplnej U, ślad węglowy

07:15 OGRZEWANIE W MODELOWYM DOMU STEICO. Najdroższe źródło ciepła ale bardzo tania eksploatacja przy minimalnym koszcie zakupu źródła ciepła.

10:00 WYBUDUJ DOM Z NAMI W TECHNOLOGII STEICO – Służymy profesjonalnym doradztwem począwszy od działki i projektu (jego wyglądu, wielkości, funkcji), po dobór zakresu budowy domu w technologii STEICO

Wywiad został przeprowadzony przez Grzegorza Niewitałę – Doradcę Klienta w zakresie budowy domów i prekursora nowych technologii budowy. Grzegorz Niewitała – GRACUS BROKER BUDOWY DOMÓW. „Pomogę Ci wybudować dom!” www.gracus.pl, www.grzegorzniewitala.pl, www.brokerbudowydomow.pl e-mail: grzegorz.niewitala@gracus.pl tel. +48 600-104-130

Chcesz wybudować wymarzony dom?

Wypełnij formularz i zostaw swoje dane kontaktowe.
Skontakuję się z Tobą, aby przedstawić szczegóły.

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu *
  Miejscowość *
  Województwo *
  Planowana powierzchnia domu (w m2) *
  Treść wiadomości *

  Moją misją jest pomaganie ludziom w realizacji jednego z ich najważniejszych życiowych celów i marzeń – budowie własnego domu. Pomagam im w tym od ponad 17 lat, przekazując wiedzę na temat tego, jak wybudować dom z minimalnym ryzykiem niepowodzenia. Rekomenduję sprawdzonych przeze mnie architektów, wykonawców oraz instalatorów. Wyprowadzam także z mylnych przekonań, które mogłyby ich doprowadzić do popełnienia błędów i podjęcia kosztownych decyzji.

  Dodaj komentarz